Stand en Uitslagen Za1 - Voetbal Amstelhoef

Ga naar de inhoud

Stand en Uitslagen Za1

HisPage :: Sports League :: www.hispage.nl
Stand Periode 1 Periode 2
Stand
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1SV De Braak171232394320+23
2Jan van Arckel161150384814+34
3BES171223385218+34
4Vlijmense Boys JM161015315020+30
5Margriet17728233325+8
6TSVV Merlijn16637212833-5
7Rood Wit V16556203528+7
8SV Top16538181733-16
9Willem II164111132649-23
10DBN '22163112102371-48
11FC Tilburg17121451963-44

1e periodekampioen: OSS'20 , 2e periodekampioen: Rood Wit,
3e periodekampioen: het hoogste team in de eindstand dat nog geen periode heeft gewonnen.

Uitslagen(2023/2024)
(op datum, laatst gespeeld eerst, dan teruglopend)




HisPage :: Sports League :: www.hispage.nl
Wedstrijdschema
periode 2 - speelronde 18 - 06/04/2024
17:00Rood Wit V-BES2 - 3
15:00FC Tilburg-SV Top0 - 1
15:00Margriet-SV De Braak1 - 2
14:30Vlijmense Boys JM-DBN '2213 - 0
14:30TSVV Merlijn-Jan van Arckel0 - 6

periode 2 - speelronde 17 - 30/03/2024
15:30Jan van Arckel-Vlijmense Boys JM2 - 1

periode 2 - speelronde 17 - 23/03/2024
17:15SV De Braak-Willem II6 - 2
16:00BES-TSVV Merlijn0 - 2
15:00Margriet-FC Tilburg3 - 0
14:30DBN '22-SV Top1 - 2

periode 2 - speelronde 16 - 16/03/2024
17:00Rood Wit V-SV De Braak0 - 1
15:00SV Top-Jan van Arckel0 - 1
15:00FC Tilburg-DBN '222 - 5
14:30Willem II-Margriet1 - 1
14:30Vlijmense Boys JM-BES0 - 0

periode 2 - speelronde 15 - 09/03/2024
17:15SV De Braak-TSVV Merlijn5 - 3
16:00BES-SV Top4 - 0
15:30Jan van Arckel-DBN '226 - 0
15:00Margriet-Rood Wit V0 - 0
14:30Willem II-FC Tilburg2 - 4

periode 2 - speelronde 14 - 02/03/2024
17:00Rood Wit V-Willem II10 - 2
15:00FC Tilburg-Jan van Arckel0 - 3
14:30Vlijmense Boys JM-SV De Braak0 - 3
14:30TSVV Merlijn-Margriet3 - 0
14:30DBN '22-BES2 - 3

periode 2 - speelronde 13 - 24/02/2024
17:15SV De Braak-SV Top1 - 1
17:00Rood Wit V-FC Tilburg4 - 4
16:00BES-Jan van Arckel1 - 5
15:00Margriet-Vlijmense Boys JM1 - 3
14:30Willem II-TSVV Merlijn2 - 1

periode 2 - speelronde 12 - 03/02/2024
15:00SV Top-Margriet3 - 1
15:00FC Tilburg-BES0 - 5
14:30Vlijmense Boys JM-Willem II3 - 0
14:30TSVV Merlijn-Rood Wit V2 - 1
14:30DBN '22-SV De Braak0 - 2

periode 1 - speelronde 11 - 09/12/2023
15:30FC Tilburg-TSVV Merlijn1 - 2
15:30Jan van Arckel-SV De Braak0 - 0
15:00SV Top-Willem II1 - 4
14:30Vlijmense Boys JM-Rood Wit V2 - 1
14:30DBN '22-Margriet0 - 6

periode 1 - speelronde 10 - 02/12/2023
17:15SV De Braak-BES2 - 1
17:00Rood Wit V-SV Top1 - 0
15:00Margriet-Jan van Arckel0 - 1
14:30Willem II-DBN '224 - 5
14:30TSVV Merlijn-Vlijmense Boys JM2 - 3

periode 1 - speelronde 8 - 28/11/2023
20:00Willem II-BES0 - 2

periode 1 - speelronde 9 - 25/11/2023
16:00BES-Margriet4 - 0
14:30Vlijmense Boys JM-FC Tilburg6 - 0
14:30SV Top-TSVV Merlijn0 - 0
14:30Jan van Arckel-Willem II4 - 1
14:30DBN '22-Rood Wit V0 - 4

periode 1 - speelronde 8 - 18/11/2023
14:30Vlijmense Boys JM-SV Top6 - 2
14:30FC Tilburg-SV De Braak1 - 6
14:30Rood Wit V-Jan van Arckel2 - 2
14:30TSVV Merlijn-DBN '223 - 1

periode 1 - speelronde 7 - 11/11/2023
17:15SV De Braak-Margriet2 - 1
16:00BES-Rood Wit V3 - 1
15:00SV Top-FC Tilburg2 - 0
13:30DBN '22-Vlijmense Boys JM0 - 7

periode 1 - speelronde 7 - 09/11/2023
20:00Jan van Arckel-TSVV Merlijn2 - 2

periode 1 - speelronde 6 - 04/11/2023
14:30Willem II-SV De Braak2 - 1
14:30Vlijmense Boys JM-Jan van Arckel1 - 3
14:30SV Top-DBN '222 - 1
14:30FC Tilburg-Margriet2 - 7
14:30TSVV Merlijn-BES1 - 4

periode 1 - speelronde 5 - 28/10/2023
17:15SV De Braak-Rood Wit V5 - 3
16:00BES-Vlijmense Boys JM2 - 0
15:00Margriet-Willem II2 - 1
15:00Jan van Arckel-SV Top2 - 2
14:30DBN '22-FC Tilburg6 - 2

periode 1 - speelronde 4 - 14/10/2023
17:00Rood Wit V-Margriet2 - 1
15:00SV Top-BES0 - 5
15:00FC Tilburg-Willem II0 - 2
14:30TSVV Merlijn-SV De Braak2 - 3
14:30DBN '22-Jan van Arckel0 - 4

periode 1 - speelronde 3 - 07/10/2023
17:15SV De Braak-Vlijmense Boys JM0 - 1
16:00BES-DBN '2210 - 1
15:30Jan van Arckel-FC Tilburg5 - 2
15:00Margriet-TSVV Merlijn4 - 0
14:30Willem II-Rood Wit V1 - 2

periode 1 - speelronde 2 - 30/09/2023
15:30Jan van Arckel-BES2 - 2
15:00SV Top-SV De Braak1 - 3
15:00FC Tilburg-Rood Wit V1 - 1
14:30Vlijmense Boys JM-Margriet1 - 2
14:30TSVV Merlijn-Willem II4 - 0

periode 1 - speelronde 1 - 23/09/2023
17:15SV De Braak-DBN '221 - 1
17:00Rood Wit V-TSVV Merlijn1 - 1
16:00BES-FC Tilburg3 - 0
15:00Margriet-SV Top3 - 0
14:30Willem II-Vlijmense Boys JM2 - 3


Resterend seizoen programma (2023/2024)
(Bron: knvb, op datum oplopend en per speelronde)

HisPage :: Sports League :: www.hispage.nl
Wedstrijdschema
periode 2 - speelronde 19 - 13/04/2024
14:30DBN '22-TSVV Merlijn 
15:00SV Top-Vlijmense Boys JM 
15:30Jan van Arckel-Rood Wit V 
16:00BES-Willem II 
17:15SV De Braak-FC Tilburg 

periode 2 - speelronde 20 - 20/04/2024
14:30TSVV Merlijn-SV Top 
14:30Willem II-Jan van Arckel 
15:00Margriet-BES 
15:00FC Tilburg-Vlijmense Boys JM 
17:00Rood Wit V-DBN '22 

periode 2 - speelronde 22 - 11/05/2024
14:30Margriet-DBN '22 
14:30TSVV Merlijn-FC Tilburg 
14:30Rood Wit V-Vlijmense Boys JM 
14:30Willem II-SV Top 
14:30SV De Braak-Jan van Arckel 

periode 2 - speelronde 21 - 18/05/2024
14:30BES-SV De Braak 
14:30DBN '22-Willem II 
14:30Jan van Arckel-Margriet 
14:30SV Top-Rood Wit V 
14:30Vlijmense Boys JM-TSVV Merlijn 

Datum
Oefenwedstrijd 2023/2024
Uitslag
26-08-23
Margriet Za1
BZS 1
2-2
02-09-23Margriet Za1VIOS'382-2
23-10-23Margriet Za1OSS'20 O232-2
27-01-23
17.15 uur
Margriet Za1Herpinia 11-3
© www.voetbalamstelhoef.nl. – alle rechten voorbehouden
Terug naar de inhoud